Jarrt

Paylaşım Tarihi: 06/04/2017 by | Yorum Yok

100%

_______________

AKTİF

Kuponu Aç JARRT

Tüm defacto indirim kodlarını Jarrt – Defacto indirim kodu sayfasında topluyoruz.

  • 125 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim kuponu
  • 10 TL DeFacto İndirim Kodu – 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 10 TL indirim sağlar.
  • 125 TL ‘ye varan indirim kodu – 100 TL ve üzeri 15 TL, 150 TL ve üzeri 30 TL , 250 TL ve üzeri 50 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 125 TL indirim sağlayan kod
  • 25 TL Defacto İndirim Kodu – 200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz DeFacto 25 TL kupon kodu!

De Facto indirim kuponları nasıl bulunur?

DeFacto indirim kuponlarını Jarrt.com ‘un DeFacto sayfasından takip edebilir ya da Jarrt eklentisini kurduktan sonra DeFacto sitesine girdiğinizde Jarrt Alışveriş Asistanınızdan anında bildirim alabilirsiniz.

DeFacto indirim kuponları nasıl kullanılır?

DeFacto indirim kuponlarını kullanmak için sepet sayfasında ‘indirim kuponu gir’ butonuna basıp Jarrt.com’dan kopyaladığınız ‘indirim kod ‘unu sepete girebilirsiniz. Ya da Jarrt eklentisini kurup DeFacto’ da yaptığınız alışverişte sepet sayfasında “Kuponları Dene” butonuna basıp Jarrt’ın sizin için bulacağı tüm kuponlar içindeki en avantajlı kuponu otomatik olarak kullanabilirsiniz. Ancak kuponları deneme indirim kodlarını kapsamadığı için kupon listesini incelemeniz önerilir. Üstelik eklenti kullanıcılarının kupon ya da kodları nasıl değerlendirdiklerini kalp puanından takip edebilirsiniz. Hatta kullanılan kuponların en son ne zaman çalıştığının bilgisini de görebilirsiniz.

DeFacto kampanyaları nasıl bulunur?

DeFacto indirim kampanyalarını takip etmek için Jarrt.com’un DeFacto sayfasındaki indirimler tabına basıp inceleyebilirsiniz. Ayrıca Jarrt eklentisi yüklüyse, defacto.com.tr’e girildiğinde açılan kulakçıkta ikinci kulakçığı açıp inceleyebilirsiniz. Ve ilave olarak Jarrt eklentisi kullanıcılarının kampanya değerlendirmelerini kalp puanından görebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir