Posts - 4 sonuç

 • Defacto indirim devam ediyor

  Paylaşım Tarihi: 19/12/2016 by | Yorum Yok

  Defacto indirim Zamanı

  Kadın ve erkek giyimin modasının yaşandığı adres Defacto şimdi olağanüstü fırsatları ile bizlerle. Mont, parka, ayakkabı, bot ve çok daha çok ürün yelpazesi her ürünün kendisine ait olağanüstü detaylılığı ile, hatta kış sezonuna ait bütün aradıklarınız, en trendler Defacto indirim kategorisinde desek. Sezon nedeni ile sezon mamullerini indirime dahil ettik desek. Böyle bir şeye inanılması güç ancak bu türde fırsat da olmaz dediğiniz her şey Defacto’da olur. Sanal mağazamızdaki yeni sezona ait son trend mamullerin bulunduğu reyonlarımıza sizi de bekliyoruz.

  Defacto’da İndirim Anlatılmaz Yaşanır

  Reyonlarımızın arasında bulunan montları, kabanları, botları en şık durumuyla görünce sizler de gardıroplarınızı tamamı ile yenilemeden çıkamayacaksınız. Defacto indirim miktarlarının deliliğe varan ebatları ile sizi de şaşırtıyoruz. Bizler amacıyla mamullerimizin mevcut rahatlığın, sağlığın ehemmiyeti kadar müşterilerimizin bütçesi de oldukça mühim. Aynı fiyat ile mamullerimize eş nitelikteki yalnızca bir botu satın alabilirken, internet sitemizdeki sanal mağazamızdan hem bot hem kaban ve belki de bir eldiven ile üç alış verişinizi tamamlamış olacaksınız. Bütün bu fırsatlar ve sizlere özel Defacto indirim yalnızca sezon dışı mamuller de değil, sezon mamullerinin tam da ortamında yaşanıyor. Sizler de Defacto indirimleri ve fırsatları anlatılmaz yaşanır diyenlerden olun ve mağazamızdaki niteliğin ekonomiklik ile birleştiği noktada yer alın. Alışverişiniz esnasındaki ödeme basitlikleri ise cebinize kar kalsın.

  defacto-asktolye-defacto-indirim

  defacto-asktolye-defacto-indirim

  Devamını Oku
 • Defacto indirim hakkında özet bilgi

  Paylaşım Tarihi: 18/12/2016 by | Yorum Yok

  Defacto şirketi hakkında kısa bilgiler

  Defacto da olan indirimler ile ilgili bahsedeceğim ama evvelce tarihine ve gelişimine bakalım. Defacto 2003 senesinde kurulup ve 2004 senesinde ilk mağazasını açmıştır. 11 sene gibi bir müddette önder marka olmuştur.

  defacto-indirim-kodu

  defacto-indirim-kodu

  Defacto indirim yaparak aslında çoğu şirketi de arkadasın da bırakmış durumdadır. Defacto’nun kısa vakitte gelişmesi tutulması nedeniyle Defacto kısa vakitte tekrar vatandışına açılmıştır. 2011 senesinde dizayn büronuni Barcelona’da açmıştır. Kalitesiyle ve yeni mamüllerini de katmıştır. Ülkelere ideal dizayn yapmışlardır. Deneyyi kısa vakit da edinmiştir ve kısa vakitte büyümüştür. Defacto kurulduğu günden beri global moda olmuştur. Defacto 2012 senesinde vatandışı mağazasını Kazakistan da açmıştır. Kazakistan’da 27, Irak’ta 9, Mısır’da 2 ve belirli ülkelerde olmak suretiyle toplam 63 şubesi bulunmaktadır. Defacto istikbal devrede moda sanayisin de var olacaktır.

  50 ülkede Defacto 2025 senesinde internetten ticaretle 100 ülkede gelişimini ve büyümesini devam ettirecektir ve var olacaktır. Defacto da kadın, erkek, genç, çocuk, aksesuar ve ayakkabı ve çoğu üründe belli devrelerde indirim bulunmaktadır. Aktif kampanyaları bulunmaktadır. Bunlardan biri garanti pay ile 20 tl bonustur. Bu kampanya 9 Kasım-4 Aralık tarihlerindedir. Bonus kartlarla oluşturulan bir kerede 100 tl harcamalarınız 20 tl bonus kazanıyorsunuz. İnternet üstünde süratli ve itimatilir sekelde alış veriş yapabilir. Üst bölgede bonus flaş ile ödeme gerçekleştireceğiniz kartı değiştirebilirsiniz. Defacto da kapıda ödeme biçimleri de bulunmaktadır ama bu kapıda ödeme tekniğinde yani kapsamında değildir. Kazanılan bonuslar 2016 senesinin 8 Aralık tarihinde karta yüklenecektir.
  Bir kampanyası da bulunmaktadır defactonun defacto da vakitkli olmasa da indirimler kampanyalar bulunmaktadır. Diğer kampanya da bkm express ile ilk 30 ve üzeri alış verişlerde 20 tl kazandırmasıdır. Bu kampanya 1-30 Kasım tarihi aralarında geçerlidir. Kredi ve ticari kartlarınızda geçerlidir. Ancak bağış kapsamında geçerli değildir. Şartları bulunmaktadır koşulları gerçekleştiren ilk 30. 000 içerisinde geçerlidir. İade edilebilir. İadeler kartın yapıldığı 31 tarihine kadar geçerlidir. Daha evvelce alış veriş yapanlar tekrar üyelik yaparak bu üstünlükten faydalanamazlar. Banla doğrulusunda teknik bozukluk da iade yapılmazsa aynı yüklemeler olabilir. Bu kampanyada 30 tl üzeri alış verişlerde 20 tl iade yapılacaktır.

  Defacto indirim ve kampanyalarından sizlerde faydalanmak için sitemizi sürekli olarak takip etmenizi öneririz. En güncel defacto indirim ve kampanyalarını sizler için internette ilk biz paylaşıyoruz.

  Devamını Oku
 • Defacto indirim şöleni! Yılbaşına özel sınırlı sayıda!

  Paylaşım Tarihi: 09/12/2016 by | Yorum Yok

  Merhaba değerli takipçilerimiz, DeFacto indirim şöleni altında çok büyük bir indirim kampanyası düzenledi. Yılbaşına özel ve sadece sınırlı sayıda katılım gerçekleşecek. Bu kampanya 12.12.2016 tarihinde başlayacak. Elimizde şuan 360 adet kod bulunmaktadır. Bu kodları sadece bu yazı altına yorum bırakan kişilerin mail adreslerine ileteceğiz. İnanılmaz indirimli fiyatlar var. 2017 yılının trendleri olan moda tasarımları gerçekten bir harika! Sizde bu kupona sahip olmak için yapmanız gereken tek şey bu yazı altına yorum bırakmak. Yorumlar onaylandıktan sonra hemen indirim kodunuz mail yolu ile iletilecek. Defacto indirim ailesi olarak bu kampanyayı ilk biz yayınlıyoruz. Kesinlikle defacto-indirim.com dışında kimse de bu kampanya haberi yok. Yorumlarınızı bekliyoruz.

  Devamını Oku
 • Bütçe sınırın mı var? O halde gel! defacto indirim seni bekler

  Paylaşım Tarihi: 09/12/2016 by | Yorum Yok

  Ülkemizde asgari ücretin 1.300 TL olduğu, vergilerin çok fazla olduğu ve zor geçinmenin eşiğinde olan bir ülkede isteklerimizi gerçekleştirmek çok zor bir hal almış durumda. En beğendiğiniz elbiseyi, kazağı, botu, hırkayı alamadıktan sonra ne için çalışıyorsun ? Ama sana bir şey söyleyeyim bu yazıyı okuma şansına ulaştıysan sen zekisin 🙂 çünkü defacto indirim sayfasındasın! Ekibimiz sürekli olarak çalışıyor ve insanlara artı katmak için çabalıyor. Seninde çok isteyip de alamadığın bir şey vardır illa ki? O istediğini alacaksın. Nasıl mı? dedik ya defacto indirim ekibi senin için burada!

  Biz sizin ekonomik durumunuzu rahatlatarak istediğiniz her şeye sahip olmanız için varız. Arkadaşının bu hafta sonu doğum günü var ve senin göz alıcı şık bir kıyafet ve aksesuarla oraya gitmen gerekiyor. Merak etme dostum tüm gözler senin üzerinde olacak şekilde gideceksin oraya! Ne kadar paran olduğu önemli değil neleri istediğin önemli. Listeni oluştur ve hesabını yap daha sonra defacto indirim web sitemizin ana sayfasından aktif olan indirim ve kampanyaları incele. Daha sonra alış verişini rahat bir şekilde yap!

  Bir önceki makalemizde de belirttiğimiz üzere, diğer markalar içinde çok yoğun istek alıyoruz kısa süre içerisinde diğer markalara da yer açacağız çalışmalarımız devam ediyor. Ancak alan adımızın defacto indirim üzerine kurulduğunu da üzülerek belirtmek istiyoruz. Tabi bu demek değil ki diğerlerini paylaşmayacağız hayır tabi ki paylaşacağız ancak defacto indirim‘e biraz daha yoğunlaşacağız. Diğer markalardan da haberdar olmak için bizi takip et! Çok yakında dünyaca ünlü markaların kuponlarını paylaşacağız.

  Devamını Oku