Posts - 1 sonuç

 • Defacto indirim hakkında özet bilgi

  Paylaşım Tarihi: 18/12/2016 by | Yorum Yok

  Defacto şirketi hakkında kısa bilgiler

  Defacto da olan indirimler ile ilgili bahsedeceğim ama evvelce tarihine ve gelişimine bakalım. Defacto 2003 senesinde kurulup ve 2004 senesinde ilk mağazasını açmıştır. 11 sene gibi bir müddette önder marka olmuştur.

  defacto-indirim-kodu

  defacto-indirim-kodu

  Defacto indirim yaparak aslında çoğu şirketi de arkadasın da bırakmış durumdadır. Defacto’nun kısa vakitte gelişmesi tutulması nedeniyle Defacto kısa vakitte tekrar vatandışına açılmıştır. 2011 senesinde dizayn büronuni Barcelona’da açmıştır. Kalitesiyle ve yeni mamüllerini de katmıştır. Ülkelere ideal dizayn yapmışlardır. Deneyyi kısa vakit da edinmiştir ve kısa vakitte büyümüştür. Defacto kurulduğu günden beri global moda olmuştur. Defacto 2012 senesinde vatandışı mağazasını Kazakistan da açmıştır. Kazakistan’da 27, Irak’ta 9, Mısır’da 2 ve belirli ülkelerde olmak suretiyle toplam 63 şubesi bulunmaktadır. Defacto istikbal devrede moda sanayisin de var olacaktır.

  50 ülkede Defacto 2025 senesinde internetten ticaretle 100 ülkede gelişimini ve büyümesini devam ettirecektir ve var olacaktır. Defacto da kadın, erkek, genç, çocuk, aksesuar ve ayakkabı ve çoğu üründe belli devrelerde indirim bulunmaktadır. Aktif kampanyaları bulunmaktadır. Bunlardan biri garanti pay ile 20 tl bonustur. Bu kampanya 9 Kasım-4 Aralık tarihlerindedir. Bonus kartlarla oluşturulan bir kerede 100 tl harcamalarınız 20 tl bonus kazanıyorsunuz. İnternet üstünde süratli ve itimatilir sekelde alış veriş yapabilir. Üst bölgede bonus flaş ile ödeme gerçekleştireceğiniz kartı değiştirebilirsiniz. Defacto da kapıda ödeme biçimleri de bulunmaktadır ama bu kapıda ödeme tekniğinde yani kapsamında değildir. Kazanılan bonuslar 2016 senesinin 8 Aralık tarihinde karta yüklenecektir.
  Bir kampanyası da bulunmaktadır defactonun defacto da vakitkli olmasa da indirimler kampanyalar bulunmaktadır. Diğer kampanya da bkm express ile ilk 30 ve üzeri alış verişlerde 20 tl kazandırmasıdır. Bu kampanya 1-30 Kasım tarihi aralarında geçerlidir. Kredi ve ticari kartlarınızda geçerlidir. Ancak bağış kapsamında geçerli değildir. Şartları bulunmaktadır koşulları gerçekleştiren ilk 30. 000 içerisinde geçerlidir. İade edilebilir. İadeler kartın yapıldığı 31 tarihine kadar geçerlidir. Daha evvelce alış veriş yapanlar tekrar üyelik yaparak bu üstünlükten faydalanamazlar. Banla doğrulusunda teknik bozukluk da iade yapılmazsa aynı yüklemeler olabilir. Bu kampanyada 30 tl üzeri alış verişlerde 20 tl iade yapılacaktır.

  Defacto indirim ve kampanyalarından sizlerde faydalanmak için sitemizi sürekli olarak takip etmenizi öneririz. En güncel defacto indirim ve kampanyalarını sizler için internette ilk biz paylaşıyoruz.

  Devamını Oku